2022-11-11

Już 18 listopada (piątek) 2022 r. zapraszamy na niezapomniany wieczór w Hotelu Aroma Stone . Dołącz do grupy osób, które jako pierwsze zakosztują w naszych daniach z nowego menu.

Kolacja degustacyjna
Już 18 listopada (piątek) zapraszamy na niezapomniany wieczór w Hotelu Aroma Stone. Dołącz do grupy osób, które jako pierwsze zakosztują w naszych daniach z nowego menu. Przy dźwiękach muzyki na żywo w wykonaniu finalisty "Must Be the Music. Tylko muzyka" zasmakuj w kolacji degustacyjnej. 
Podczas 3 godzinnej (od 19:00 do 22:00) uczty zaserwujemy 5 zupełnie nowych dań, które od 19 listopada trafią do naszej karty menu. 
Pyszne jedzenie, dźwięk saksofonu i trąbki, blask świec i lampka wina to idealny pomysł na romantyczną randkę, wieczór ze znajomymi lub rodziną. Już dziś zarezerwuj miejsce. W tym dniu nasza restauracja będzie dostępna tylko dla gości z rezerwacją, ilość miejsc ograniczona. 
 
W kwocie 160 zł od osoby zapewniamy 3 godzinną ucztę dla zmysłów, pyszną 5-daniową kolację degustacyjną, lampkę wina, muzykę na żywo w wykonaniu wyjątkowych artystów oraz magiczny klimat.
Zapraszamy do zakupu miejsca w poniższym linku
W razie ewentualnych pytań zapraszamy do kontaktu pod nr 797 365 124